OSTATNIE 4 MIESZKANIA!!!Wizualizacja inwestycji na ul. Gustawa Morcinka
13 lipca 2017
Projekt pierwotny – Osiedle przy ulicy Łopuszniańskiej w Kielcach
12 lipca 2017

Inwestycja planowana - Budowa nowych osiedli domów jednorodzinnych

JEDEN PROJEKT, WIELE MOŻLIWOŚCI. Piękne miejsca z dala od miejskiego zgiełku a zarazem blisko do wszystkiego. W okolicy lasy, tereny rekreacyjne, szlaki spacerowe…cisza i spokój!!!

Co obejmuje cena? 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia, pralnia , garaż, kotłownia oraz przestronny taras.

Stan wykończenia: wszystko co składa się na budowę domu . Otrzymują Państwo od nas dom gotowy, by w nim zamieszkać, z tynkami gipsowymi, wylewkami, ociepleniem poddasza - wełna 20 cm, ocieplenie zewnętrzne - 15cm z wyprawą tynkiem sylikonowym, okna, drzwi wejściowe antywłamaniowe, brama garażowa, instalacja hydrauliczna oraz elektryczna.

Domy przez nas budowane kwalifikują się do programu MDM, czyli każdy z państwa dodatkowo może skorzystać z dofinansowania do zakupu takiego domu. Obecnie mamy kilka lokalizacji inwestycji o zróżnicowaniu cenowym. Każda z nich znajduje się w prestiżowych miejscach. W pobliżu szkoła, przedszkola, gabinety lekarskie, kościół, sklepy. Z uwagi na fakt, iż jesteśmy świadomi jak trudna to decyzja, pozostajemy do dyspozycji. Pomagamy, jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie pytania i sugestie. Każdy dom indywidualnie można dopasować do swoich wymagań. Dodatkowym atutem naszej oferty jest Gwarancja, jaką dajemy na wykonane przez nas prace oraz możliwość obejrzenia już wykonanych inwestycji. Domy z darmowym prądem, każdy wyposażony w niezależną instalacje fotowoltaiczną a co za tym idzie grzanie, ciepła woda i prąd do codziennych potrzeb jest za darmo.

Standard wykonania inwestycji: